Poznaj autorkę tego bloga

Mam na imię Ola i jestem niepoprawną marzycielką, pasjonatką urządzania wnętrz i gotowania pysznych posiłków w duchu #comfortfood 

Zajrzyj na mojego bloga i zobacz jak pomału i z rozwagą urządzam swoje mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Starych Włochach. Poznaj mój styl - autorską mieszankę stylu skandynawskiego, modern country i boho doprawionych nutką vintage. Dowiedz się o czym marzę i co mnie inspiruje. Zobacz jak realizuję domowe plany i projekty oraz wykorzystaj moją wiedzę i doświadczenie u siebie.

Moje życie to jednak nie tylko wnętrza. Poza nimi moje myśli nieustannie zaprząta jedzenie. Kocham gotować, piec chleby i ciasta, robić przetwory i ponad wszystko - karmić bliskich. 

Mam sporo autorskich przepisów, którymi chętnie się z Tobą podzielę.

 

Wpadnij tu do mnie od czasu do czasu i koniecznie zostaw kilka słów od siebie!

IMG_20200831_132744-2.jpg

Moje mieszkanie w programie "KTO TU MIESZKA?"

Chcesz zobaczyć moje mieszkanie z innej perspektywy niż tą, którą pokazuję na blogu i Instagramie? Koniecznie obejrzyj odcinek 7 sezonu 3 programu "Kto tu mieszka?". Co prawda, mieszkanie na potrzeby programu zostało nieco przemeblowane, a także trochę się już zmieniło (program nagrywano w lutym 2020 r.), to i tak warto obejrzeć, chociażby dla zdrowej dawki śmiechu oraz niepowtarzalnej możliwości zobaczenia mnie przed kamerą ;)

 

Kliknij w poniższe zdjęcie, aby przenieść się do odcinka na TVN Player.

Screenshot 2022-01-17 at 14-52-52 Kto tu mieszka , sezon 1, odcinek 1 - program online, Og

PS. Znajdziesz mnie także na Instagramie oraz Pinterest. Klinknij w ikonkę, aby przejść do wybranej platformy.

  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona